Reference

Společnost ENIKA.CZ se věnuje vývoji a výrobě bezdrátových řídicích systémů již od roku 1990. POSEIDON® je třetí generací bezdrátový řídicích systémů, který byl na trh uveden na konci roku 2013.

Systémy pro řízení osvětlení byly úspěšně instalovány v řadě kancelářských, komerčních, kulturních i vzdělávacích objektů v Čechách, na Slovensku, ve Francii, v Dánsku, Holandsku, Belgii, Německu, Polsku, Estonsku a ve Finsku. Spokojenými uživateli systému řízení osvětlení POSEIDON® se během posledních dvou let staly například firmy Omlux, JUTA, ABB Trutnov, Karimpol, Unis, Ronal, PC Help, Nové divadlo Plzeň a celá řada dalších zákazníků v evropských zemích.


RONAL, Česká republika

RONAL, Česká republika Poseidon Industry

Řízení osvětlení skladových prostor v závislosti na intenzitě venkovního osvětlení a přítomnosti osob. Dodávka průmyslových LED svítidel s technologií DALI. Technologie: Bezdrátový systém řízení osvětlení POSEIDON® Industry - regulátory osvětlení s detektory přítomnosti, přijímače DALI. Průmyslová LED svítidla esse-ci ERGO 256 W.


DERET, Francie

DERET, Francie Poseidon Industry

Řízení osvětlení skladové haly se zohledněním přítomnosti osob. Technologie: Bezdrátový systém řízení osvětlení POSEIDON® Industry - senzory přítomnosti, vestavné přijímače.


Juta a.s., Česká republika

Juta a.s., Česká republika Poseidon Industry

Ŕízení osvětlení skladové haly se zohledněním přítomnosti osob. Technologie: Bezdrátový systém řízení osvětlení POSEIDON® Industry - detektory přítomnosti, vestavné přijímače.


ABB s.r.o., Česká republika

ABB s.r.o., Česká republika Poseidon Industry

Řízení osvětlení výrobních a kancelářských prostor se zohledněním intenzity venkovního osvětlení a přítomnosti osob. Technologie: Bezdrátový systém řízení osvětlení POSEIDON® Industry - regulátor s detektorem přítomnosti DALI přijímače, nástěnné vysílače.


Generali Building, Francie

Generali Building, Francie Poseidon Office

Řízení osvětlení kanceláří se zohledněním přítomnosti osob. 8 pater kancelářských ploch. Technologie: Bezdrátový systém BOSys - senzory pohybu, vestavné přijímače, nástěnné vysílače.


AXA Building, Francie

AXA Building, Francie Poseidon Office

Řízení osvětlení kanceláří se zohledněním přítomnosti osob. 8 pater kancelářských ploch. Technologie: Bezdrátový systém BOSys – senzory pohybu, vestavné přijímače, nástěnné vysílače.


Sky Building, Itálie

Sky Building, Itálie Poseidon Office

Řízení osvětlení kanceláří se zohledněním přítomnosti osob. 8 pater kancelářských ploch. Technologie: Bezdrátový systém BOSys – senzory pohybu, vestavné přijímače, nástěnné vysílače.